Summer Sale: 25% korting op zomerse favorieten! Klik hier!

Ontdek meer dan 50 afgeprijsde producten in onze Sale-categorie. Klik hier!

Chocoladedag: Ambachtelijke pindarotsjes met 25% korting! Klik hier!

Waanzinnige Woensdag: Pompoen- en zonnebloempitten met 25% korting! Klik hier!

Voordeel Vrijdag: 25% korting op Natuurmix 900 gram! Klik hier!

Fudge vanille & choco 500 gram 1+1 gratis! Klik hier!

Pindakaasdag: Een pot pindakaas voor maar 2,50! Klik hier!

Voordeel Vrijdag: Pindakaas poeder 300 gram voor maar 5,95! Klik hier!

Bijna Moederdag: Chocolade chips brokken 400 gram voor maar 3,95! Klik hier!

Bijna Vaderdag: Ontdek de leukste cadeaus voor jouw favoriet. Klik hier!

Waanzinnige Woensdag: Wake up notenmix met 25% korting! Klik hier!

Gratis Notenshopper bij je bestelling vanaf 75 euro!

Tip: Chocolade bestellen is mogelijk, maar kan zacht worden tijdens verzending. 

Chocolade druppels puur (zonder toegevoegde suikers)
Waardering:
97% of 100

Chocolade druppels puur (zonder toegevoegde suikers)

Waardering:
97% of 100
stazak
500 gram stazak
info
Niet op voorraad
Geef een seintje
9,95
 19,90/kg
doos
6000 gram doos
info
Niet op voorraad
Geef een seintje
99,95
 16,66/kg
doos
10000 gram doos
info
Niet op voorraad
Geef een seintje
183,95
 18,40/kg
Omschrijving

Pure chocoladedruppels, rijk van smaak en zonder toegevoegde suikers.

Daarom. De Notenshop.
  • Snelle levering, vóór 16:00 besteld? Binnen 48 uur verzonden
  • Klanten beoordelen ons:
  • De beste kwaliteit en service met 100% tevredenheidsgarantie
  • Alle pinda’s, noten en notenmixen worden dagvers gebrand & verpakt
  • Spaar voor punten* Deze kan je inwisselen voor spaarproducten
  • Snelle levering; binnen 48 uur verzonden
  • Dagvers gebrand & verpakt!
  • Klanten geven ons een 9,5/10
  • Direct sparen voor gratis producten
Omschrijving

Chocolade druppels puur (zonder toegevoegde suikers)

Onze Callebaut pure chocoladedruppels zijn van echte Belgische topkwaliteit. Ideaal om mee te bakken, koken of gewoon van te genieten! 

Met 53,9% cacao hebben deze druppels een rijke, volle smaak en bevatten ze geen toegoevoegde suikers. Perfect om te smelten, taarten mee te bakken of desserts te versieren. 

De druppels van circa 10 mm zijn zorgvuldig herpakt door De Notenshop en direct klaar voor gebruik. 

 

Voedingswaarden
Energie in kJ
1998
Energie in KCal
478
Vetten
36 g/100g
- Verzadigd
21,6 g/100g
Eiwitten
5,1 g/100g
Voedingsvezels
8,1 g/100g
Koolhydraten
45,9 g/100g
- Suikers
0,1 g/100g
Zout
0,01 g/100g
Extra informatie
SKU
3065
Merk
De Notenshop
Land van herkomst
België
Allergenen
Kan tarwe, rogge, gerst, haver, spelt, pinda, melk, amandel, hazelnoot, walnoot, cashewnoot, pecannoot, paranoot, pistachenoot en macadamianoot bevatten.
Bewaaradvies
Koel, droog en donker bewaren
Ingrediënten

cacaomassa, zoetstof: maltitol, cacaoboter, emulgator: SOJAlecithine, natuurlijk vanille-aroma.

cacao: min. 53,9%.

Overmatige consumptie kan een laxerend effect hebben.

Chocolade smaak
Puur
Klantbeoordelingen
4.85 / 5
97%
Gemiddelde uit 43 reviews
  1. Nog een!
    Uw beoordeling
    100%

    Door Sarah

    Op

    Zo chocoladeachtig dat je bijna biet kunt geloven dat er geen suiker in zit!
  2. Superlekkere suikervrije chocolade
    Uw beoordeling
    100%

    Door Anneke

    Op

    Hier kun je rustig van snoepen zonder dat je veel suiker binnen krijgt.
    Gaan bij mij door de yoghurt met muesli
  3. Super!
    Uw beoordeling
    100%

    Door Laura

    Op

    Veel smaak, perfect voor in de kwark. Ik zou dit product zeker aanraden en vaker bestellen.
  4. Lekker in baksels
    Uw beoordeling
    100%

    Door Carol

    Op

    Mooie grootte, goede kwaliteit, fijn om mee te bakken
  5. Zoet genieten zonder suiker.
    Uw beoordeling
    100%

    Door Anneke

    Op

    Deze druppels zijn echt heel erg lekker.
    Ze zijn iets zoeter en romiger dan de 80% druppels die ik eerst kocht.