Summer Sale: 25% korting op zomerse favorieten! Klik hier!

Ontdek meer dan 50 afgeprijsde producten in onze Sale-categorie. Klik hier!

Chocoladedag: Ambachtelijke pindarotsjes met 25% korting! Klik hier!

Waanzinnige Woensdag: Pompoen- en zonnebloempitten met 25% korting! Klik hier!

Voordeel Vrijdag: 25% korting op Natuurmix 900 gram! Klik hier!

Fudge vanille & choco 500 gram 1+1 gratis! Klik hier!

Pindakaasdag: Een pot pindakaas voor maar 2,50! Klik hier!

Voordeel Vrijdag: Pindakaas poeder 300 gram voor maar 5,95! Klik hier!

Bijna Moederdag: Chocolade chips brokken 400 gram voor maar 3,95! Klik hier!

Bijna Vaderdag: Ontdek de leukste cadeaus voor jouw favoriet. Klik hier!

Waanzinnige Woensdag: Wake up notenmix met 25% korting! Klik hier!

Gratis Notenshopper bij je bestelling vanaf 75 euro!

Borrelnoten festival
Waardering:
90% of 100

Borrelnoten festival

Waardering:
90% of 100
stazak
350 gram stazak
info
Op voorraad
4,50
 12,86/kg
5kg-zak
1500 gram
info
Op voorraad
15,50
 10,33/kg
doos
9000 gram doos
info
Op voorraad
89,95
 9,99/kg
Omschrijving

Heerlijke knapperige borrelnoten festival voor al jouw feesten en partijen. Een lekkere mix van verschillende borrelnootjes die verslavend lekker zijn!

Daarom. De Notenshop.
  • Snelle levering, vóór 16:00 besteld? Binnen 48 uur verzonden
  • Klanten beoordelen ons:
  • De beste kwaliteit en service met 100% tevredenheidsgarantie
  • Alle pinda’s, noten en notenmixen worden dagvers gebrand & verpakt
  • Spaar voor punten* Deze kan je inwisselen voor spaarproducten
  • Snelle levering; binnen 48 uur verzonden
  • Dagvers gebrand & verpakt!
  • Klanten geven ons een 9,5/10
  • Direct sparen voor gratis producten
Omschrijving

Borrelnoten festival

Borrelnoten, wie kent ze niet? Heerlijke knapperige borrelnootjes voor alle feesten en partijen! De mix bestaat uit verschillende soorten borrelnootjes waarvan je blijft eten. Verslavend lekker!

De laag waaronder het nootje zich bevindt bestaat voor een groot deel uit zetmeel waardoor ze heerlijk knapperig worden. De nootjes zijn een heerlijke snack of wanneer je lekker op de bank aan het hangen bent.  

 

Voedingswaarden
Energie in kJ
2173
Energie in KCal
521
Vetten
32 g/100g
- Verzadigd
3,5 g/100g
Eiwitten
13 g/100g
Voedingsvezels
4,6 g/100g
Koolhydraten
43 g/100g
- Suikers
6,8 g/100g
Zout
1,3 g/100g
Extra informatie
SKU
7115
Merk
De Notenshop
Land van herkomst
Nederland
Allergenen
Kan rogge, gerst, haver, spelt, amandel, hazelnoot, walnoot, cashewnoot, pecannoot, paranoot, pistachenoot en macadamianoot bevatten.
Bewaaradvies
Koel, droog en donker bewaren
Ingrediënten

50% PINDA's, zetmeel (TARWE), zonnebloemolie, suiker, Mexicaanse smaak [glucosestroop, zout, kruiden en
specerijen (chilipeper, witte peper, cayennepeper, komijn, MOSTERD, zwarte peper, basilicum, oregano), dextrose, uienpoeder, gedroogde knoflook, tomatenpoeder, knoflookpoeder, gistextract, gistpoeder, specerijenextract (paprika, capsicum, kurkuma), natuurlijk aroma, suiker, gekarameliseerde suiker], zout, kaliumchloride, kleurstoffen: bietenrood; curcumine, gekarameliseerde suiker.

Klantbeoordelingen
4.5 / 5
90%
Gemiddelde uit 88 reviews
  1. Verkeerde smaak besteld
    Uw beoordeling
    60%

    Door Angelique

    Op

    Volgens mij heb ik de verkeerde smaak besteld want deze waren niet zo lekker als degene die ik eerder al. Jammer dat ik niet meer weet wat de naam daarvan was. Evengoed waren de nootjes wel lekker bros alleen vond ik de smaak minder lekker.
  2. Lekker
    Uw beoordeling
    80%

    Door Marion

    Op

    Ik maak mijn man er altijd blij mee
  3. Lekker maar niet helemaal onze smaak
    Uw beoordeling
    80%

    Door Annette

    Op

    Goede kwaliteit maar wat flair van smaak.
  4. aardig knabbelnootje
    Uw beoordeling
    100%

    Door mira

    Op

    Goed knakkig nootjes, heerlijk krokant. Laagje blijf aan je vingers plakken, kan je nog na genieten.
  5. borrelen maar
    Uw beoordeling
    80%

    Door Jan-Willem

    Op

    borrelfestival nootjes, altijd ok. Zeker als je van borrelen houdt